Print Friendly

124444به گزارش خبرنگار “گفتار ما” در شهر معمولان، مسعود شاکرمی شهردار معمولان گفت: بارش شدید باران و تگرگ موجب آب‌گرفتگی منازل، ریزش کوه و بسته شدن جاده‌های روستایی معمولان شد.

شهردار معمولان اظهار  داشت: بارش شدید باران و تگرگ  در این شهر بی سابقه بوده به طوری که تعدادی از منازل در حاشیه کوه بر اثر تگرگ دچار آبگرفتگی شدند.

وی افزود: با کمک و تلاش نیروهای آتش نشانی شهرداری معمولان مشکل آبگرفتگی منازل برطرف  شده است.

شهردار معمولان گفت: با تلاش نیروهای شهرداری معمولان آبگرفتگی چند نقطه از این شهر رفع شد و این شهرداری علاوه بر ارائه خدمات به شهروندان موجب نجات ۲۰ خودرو گرفتار شده در جاده های روستایی آمیران کوشکی، بن تومان سه، طیار شاکرمی و افرینه بخش معمولان شد.

شاکرمی افزود: ریزش کوه در ورودی بین دو تونل معمولان موجب بسته شدن جاده پلدختر – خرم آباد در این مسیر شد به طوریکه رانندگان تنها قادر به تردد در یک لاین این محور بودند که این مشکل با کمک نیروهای شهرداری معمولان برطرف و جاده ترانزیتی بازگشایی شد.

وی گفت: نیروهای شهرداری با تمام امکانات و تجهیزات در نقاط مختلف شهر برای وقوع حوادث احتمالی به حالت آماده باش کامل قرار دارند.

شهردار معمولان ادامه داد: با توجه به این که این شهر فاقد اداره راه و شهرسازی، راهداری و جمعیت هلال احمر است؛ شهرداری معمولان تنها ارگانی است که در چنین مواردی در شهر خدمات رسانی می کند.1255

اشتراک این خبر در :