به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گُفتار، سید حمید رضا کاظمی، منتخب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان طی بیانیه ای ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) با قدردانی از حضور گسترده مردم پلدختر و معمولان که به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتن و در پای صندوق های رای حضور پیدا کردند از اقشار مختلف مردم، طوایف و کاندیداهای دیگر قدردانی کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

اکنون که فاطمیه هوای شهر و دیارمان را آکنده از عطر حضور صدیقه طاهره (س) کرده و دل های همه شما مردم عاشق خاندان عصمت و طهارت (ع) لبریز از معنویت نموده، شاهد حماسه آفرینی دیگری در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب هستیم، اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مختلف جامعه که با حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رای در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، برگ زرین دیگری از دفتر افتخارات این مرز و بوم را رقم زدند، از همه ی کاندیداهای محترم که حضورشان در این مقطع ناشی از دغدغه خدمت به جامعه و مردم بوده است تقدیر و تشکر نموده و بر وحدت، برادری، همدلی و اتحاد بین طوایف و اقشار مختلف جامعه تاکید می نمایم.

آنچه مسلم پیروزی واقعی این عرصه، همه مردان، زنان و جوانان حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان هستند و همانگونه که در ایام تبلیغات در محضر شما مردم نجیب و بزرگوار عرض نموده ام، اساس و محور حضور خود را اتحاد، برادری و رفع  محرومیت  از چهره حوزه انتخابیه اعلام می نمایم.

به طور قطع و یقین رقابت قبل از هفتم اسفندماه هم اکنون تبدیل به برادری شده، تلاش و کوشش خود را برای خدمت بیشتر به مردم شریف، نجیب و عزیر این دیار انجام خواهم داد.

در پایان ضمن التماس دعای خیر از همه برادران و خواهران، از درگاه حضرت احدیت طلب موفقیت، سربلندی و عزت روز افزون را برای همگان مسالت می نمایم.

سید حمیدرضا کاظمی

منتخب مردم پلدختر ومعمولان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

سید حمیدرضا کاظمی*شورای سیاست گذاری نشریه گُفتار نیز این پیروزی بزرگ و حماسه ماندگار را به مردم شریف و فهیم شهرستان پلدختر و عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی انتخابات در شهرستان پلدختر و همچنین به برادر ارزشی سید حمیدرضا کاظمی فرزنده برومند بالاگریوه سرافراز تبریک گفته برای ایشان در سنگر خدمت به مردم محروم شهرستان پلدختر آرزوی توفیقات بیشتر دارد.

اشتراک این خبر در :